Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rengetegen oda meg vissza...

Rengetegen oda meg vissza vannak ezektől a csodavakcináktól, de vajon valójában mennyire jók?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 10:20
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. máj. 1. 10:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom tudom aki meg meri kérdőjelezni a csodavakcinákat az hülye, meg rémhírt terjeszt stb stb...
2021. máj. 1. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem, hiszem, hogy a "csoda" szó megfelelő, nincs itt semmi varázslás. A szervezeted kap egy legyengített vírust, vagy annak a fehérjeláncát, amit sokkal könnyebben legyőz, és legközelebb, mikor érzékeli a szervezetedben a valódi kórokozót, egyből tudja, melyik antitestek válnak be ellene.


A közvélemény meg azért van oda tőlük, mert Magyarországon is napi 300 halálnál tartunk, és jelenleg ez az egy mód van rá, hogy egy hét múlva ne legyél te is csak egy szám a gyászjelentésben.

2021. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon értelmetlen pánikkeltés szagú nekem ez a cikk.
2021. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Tudom, minden ami az oltásokat/oltási kampányt kritizálja, az rémhír meg hülyeség. :D
2021. máj. 1. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi extra, nem véd, ugyanúgy elkapod a vírust, csak enyhébb lefolyású lesz, mintha élesben találkozol vele.


Pl az influenza elleni oltás is arra jó, hogyha influenzás leszel, akkor mérsékelt vagy minimális tünetekkel vészeld át.

2021. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!