Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 0-ás vércsoportot mennyire...

A 0-ás vércsoportot mennyire szeretik a szúnyogok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám és 0-ás vércsoportúak vagyunk. Imádnak minket a szunyógok.
2021. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
0 RH negatív vagyok. Szó szerint megesznek. Sajnos.
2021. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgyszintén.
2021. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádják
2021. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megesznek engem mindig. De nem tudom mennyire kapcsolódik vércsoporthoz ez. Kullancs is mindig csak bennem volt. :D
2021. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Engem is megesznek...
2021. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én A+ vagyok mégis rám jön az összes a társaságban, a többiek meg örülnek, mert nyugtuk van.

De legalább kullancs 35 évig nem jött belém, nekik büdös vagyok.

2021. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ez hogy működik, a 0 ás vércsoportúaknak más a szaguk, amit megérez a szúnyog? Vagy megcsíp, aztán elmondja a többi szúnyognak, hogy ennek jó íze van? Megsúgom, a vércsoportnak semmi köze hozzá
2021. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szintén nullás, imádnak sajnos.
2021. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Megsúgom, a vércsoportnak semmi köze hozzá"


De van, és ez nem csak a tapasztalatokon alapuló megfigyelés, hanem kontrollált körülmények között kísérleteket is végeztek erre vonatkozóan, amik azzal az eredménnyel jártak, hogy a szúnyogok kétszer nagyobb valószínűséggel csípnek meg nullás vércsoportú embereket, mint A-s vércsoportúakat.


Azért csípnek meg, mert a vérben található fehérjékre hajtanak, és mielőtt megcsípnek, megkóstolják bőrünk váladékait, ami alapján különbséget tudnak tenni a vércsoportok között. És ugyanúgy megvan a preferenciájuk, mint ahogy te is szívesebben eszel meg egyes ételeket, ha lehet válogatni.

2021. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!