Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a bokám? Mit...

Mitől fájhat a bokám? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Lovagolok, és pár hete edzés végére eléggé fájt a bokám a kengyelben. Azóta edzések alatt általában (egy idő után) szokott fájni ugyanaz a bokám (ha rövidebbre, ha hosszabbra állítom a kengyelt akkor is). Nem tudom mitől lehet.. Vagy hogy mit tehetnék ellene? (így sokszor elég rossz is az edzés, hogy fáj a bokám)

Egyébként utána, meg ha járok nem szokott fájni, csak ha kengyelben van.

Lehet, hogy meg van erőltetve? Vagy lehet, hogy begyulladt az izület ott, és nem tudott teljesen meggyódulni? Tényleg nem tudom mitől lehet..



2021. máj. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet, hogy a csizmád kellene lecserélni? Nem értek hozzá, nem lovagolol, de én jártam már így cipővel, azt hittem passzolt, aztán mégsem, vettem új cipőt és megszűnt ugyanez a problémám.
2021. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Néha nekem is szokott fájni lovaglás közben, leginkább a végefelé. Lehet hogy "beáll" a lábad amikor végig lenyomod a sarkad,vagy sok könnyített ülést csinálsz, mivel sokáig úgy tartod és arra terhelsz. Szerintem néha mikor sétálsz (lovon) vedd ki a kengyelből a lában és csinálj néhány lábkőrzést, ez nekem is segíteni szokott.
2021. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem “kiállni” szokott a bokám ha nem figyelek oda, és egesz idő alatt görcsösen cövekk-ként egy helyben tartom. Figyelj ra hogy a boka laza de biztos legyen mindig, estleg mikor léptetsz két feladat kozt akkor vedd ki a lábad egy fel perce a kengyebol és csinálj bokakörzést
2021. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most látom hogy szinte ugyanazt irtam mint az előző, nem direkt volt nem olvastam a válaszokat, de látod már ketten is így gondoljuk :DD
2021. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!