Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene még fogynom? Régebben ducibb voltam,de sikerült lefogynom és már mindenki mondja,hogy elég vékony vagyok már meg stb,de én még mindig nagykn ducinak látom magam. Szóval szerintetek? 53kg 162cm vagyok

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet.
2021. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már biztis nem vagy duci. Higyj magadban, növeld az önbizalmad. :)
2021. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy duci lennél. Hogy nagyon, az meg nonszensz.

Inkább sportolj, hogy tonusosabb legyél

2021. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két verzió van: testképzavar vagy "skinny fat". Remélem az utóbbi. Sportolással, ami tartalmaz erősítő és kardió részeket is, tudsz izmot építeni és tónusosabb leszel.
2021. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolj
2021. máj. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj már elég sovány vagy ez nálam is elofordult életmód váltás után a fogyassal kapcsolatban egyre soványabb szerettem volna lenni de belattam hogy már felesleges lenne tovább fogyni és nem vezetne egészséges testhez

A testkepedrol való vélekedésed kell még formálni ügyes vagy higy sikerült fogyni 😊😊😊

2021. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!