Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 éve rászoktam a szipogásra,...

1 éve rászoktam a szipogásra, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Általában akkor csinálom, ha egyedül vagyok, de néha megyek az utcán, akkor is halkan szipogok egymás után többet, de azért nem úgy, hogy a fél utca ettől zeng. Anyukám, apukám és a tesóm előtt szipogok, mindig rámszólnak, hogy idegesítő, csináljak ezzel valamit. Sajnos már le se tudok szokni erről, azért csinálom, hogy kapjak több levegőt, mintha az a pici orrlyuk nem lenne elég levegőt venni. Ez miért rögzült be? Hogyan tudok leszokni? Ettől ugye nem lehet baja az egészségesemnek?

#Szipogas
2021. máj. 5. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs orrsövényferdülésed, esetleg orrpolipod? Vagy valami, ami elzárhatja a légutad? Nekem mindkettő van, szóval el tudom képzelni, milyen érzés, szerintem nézesd meg magad szakemberrel, mert valószínűleg nem véletlenül "szoktál rá".
2021. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sikerült valamire jutnod? Sajnos velem is ez van, pár éve elkezdtem és azóta borzalmasan szipogok amint nem figyelek rá, ráadásul ha egyedül vagyok vagy ideges vagyok akkor már olyan hangokat adok ki, mint egy malac
2023. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!