Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen méreg lehet?

Ez milyen méreg lehet?

Figyelt kérdés

Szoval azon gondolkodtam, hogy a filmekben ugye ha megmérgeznek, kb három perc után vonaglani kezd, és meghal.

Tényleg létezik olyan méreg, ami 3 perc alatt öl?

Én csak olyat ismerek ami kb 15 alatt.

Mi a neve?

(a kérdés csupán érdeklődő jellegő, semmire nem készülök, csak krimit írok, és ezért érdekel)


2021. máj. 7. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te csak érdeklődsz, de sajnos előfordulhat hogy más nem csak az érdeklődés miatt olvassa a kérdést.
2021. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En valahol ugy olvastam, hogy van olyan kigyo, aminek a merge kepes ilyen gyorsan megolni az embert.
2021. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem egyszerűbb. Kitalálsz egy mérget, ami ilyen hamar öl, és azt írod a regényedbe.

Egyébként létezik ilyen, de nem írom le.

2021. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a higany is kicsinál 3p alatt, de a cián biztosan :)
2021. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Z003 ***** válasza:

@ Sajnos a higany nem ilyen "kegyes" egy bőven halálos mennyiség is csak 1-2 hét alatt végez az emberrel, és az egyik legfájdalmasabb folyamat.


Amit én ismerek leggyorsabban ölő anyag az a anatoxin-a (ezt csak azért írom le mert lehetetlen beszerezni és nem fellelhető a kontinensen), eredeti neve (szabad fordításban) nagyon gyors halálfaktor. 2-4 perc alatt megállítja a légzésed. De eléggé instabil így tudtommal sosem használták, sokkal inkább a természetbeli érintkezés miatt veszélyes.

2021. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!