Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett a fejbőrömmel?

Mi történhetett a fejbőrömmel?

Figyelt kérdés

Fájó, viszkető érzes van ott, ahol rövidebb a hajam. Szerintem begyulladt, mert úgy érződik.


Amit tudni kell, én festem a hajam, de ezt eddig is tettem és soha semmi baj nem volt belőle, nem voltam allergiás a festékre és nem is néz ki úgy a fejem, mint néhány allergiásnak.


A másik, hogy nekem az arcomon szokott előjönni atópiás dermatitis, amire van krémem, be is válik, viszont menstruáció közeledtével mindig nagyon erőteljes lesz. Most is közeledik és arra is gondoltam, hogy lehet most a fejbőrömön jött ki?


Esetleg valaki tud valami sampont, ami enyhítené a fájdalmat vagy a gyulladást? Jövőhéten tudok csak bőrgyógyászhoz menni, de úgy érzem sürgősen csillapítani kéne, mert mindenben zavar már



2021. máj. 7. 06:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom,milyen fajdalmat erzel,nekem ugy fajt a fejborom,mintha beutottem volna valahova a fejemet.Az orvos szerint begyulladtak a hajhagymaim,kaptam ra valami habot,amit hajmosas elott kellett par percre a fejemre kenni.Nekem nem segitett,kihullott a hajam,ma mar parokat hordok.De mondjuk en nem is vagyok mar fiatal.
2021. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!