Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a fenekemben...

Létezik, hogy a fenekemben Cellulit "csomó" van?

Figyelt kérdés

Nem régiben vettem észre, hogy a jobb oldali fenekembe van egy csomó, ha összeszorítom is látszik egy dudorka. Nagyon enyhe naracsbőröm van.


A "csomó" tapintásra puha, de sokat nyomogatom vagyis probálom kitapogatni, hogy mi az akkor utána nyomásra minimális kellemetlen "fájdalom" érzést érzek.

Szín elvotás nincs, igazából szabad szemmel nem látszik, csak ha végig simítom vagy tapogatom akkor érzem, hogy van ott valami. Csak nem tudom, hogy izomcsomó vagy cellulit esetleg 5 cm hosszúra tapintom ki.


150 venti 43 kg vagyok, méretemhez a súlyom és az alakom elfogadható, nyilván van egy kis plusz amit edzéssel átalakíthatnék de lusta vagyok...



A kérdésem, hogy a cellulit okozhat-e ilyen elváltozást és ha edzek popsira akkor eltünhet-e?


NEM aranyér probléma, nagy farizmomon található.


Szerdán megyek bőrgyógyászhoz másokból, érdemes lenne megemlíteni neki?


Köszönöm!


2021. máj. 7. 08:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!