Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha foglalok oltásra időpontot...

Ha foglalok oltásra időpontot és nem megyek el, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Zalaegerszegen csak Astra és Sinopharm van. Ez van hozzám legközelebb, Sputnik van Keszthelyen, odáig még elmennék érte. Lefoglaltam 15.-érte. Viszont közben szólt anyukám barátnője (hzidoki), hogy soron kívűl tudna adni egy Modernát. Inkább ezt választanám, a Sputnikot csa amerikai oltóayag hiányában foglaltam. Holnap beadja a Modernát. Fel kell hívni az oltópontot, hogy nem megyek, vagy mindegy nekik? Köszi!
2021. máj. 12. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Házidoki
2021. máj. 12. 12:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel az oltópontot, úgy tudják törölni az időpontot.
2021. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel inkább, be tudnának hívni mást a helyedre.
2021. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hívd fel őket, ha nem, akkor nem. (Én több napon, naponta többször is próbáltam hívni őket, mert én meg a "Black Fridayen" kaptam Pfizert, de már volt időpontom Astrára, de a kutya se vette fel a telefont, még véletlenül sem.)
2021. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy emiatt ne lenne másnak helye ezekre, de azért inkább mondd le. Egyébként nem értem miért nem lehet időpontot törölni vagy módosítani saját kezűleg, most jó az nekik, hogy napközben hézagosan jönnek, este meg ott marad 11 adag?
2021. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!