Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltattam magam,miattad is...

Beoltattam magam,miattad is szlogent Át kellene irni a Beoltattam magam,a kártyáértra?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 05:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2021. máj. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Az oltottak is elkaphatják a covidot, és fertőznek is. Szóval ez a " miattad is" meg " téged védelek" szöveg egy nagy kamu átverés.
2021. máj. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
#2 igen, az oltással csak saját magadat véded. Ezért nem kéne ráerőszakolni a fiatalokra, akiknek amúgy sem volt semmi bajuk a covidtól.
2021. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

# 3



Ezt hol olvastad? Én pont ennek az ellenkezőjét olvastam és tapasztalom a környezetemben (haláleset is volt).

2021. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

# 2


Ha esetleg véletlenül el is kapják az oltás ellenére, sokkal kevesebb vírust ürítenek és sokkal kevésbé fertőznek.

2021. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem nem fogom az immunrendszerem tönkretenni egy oltással.Olyan ez mint a windows.Addig a jó míg nincs frissítve,utána ki tudja mi lesz.
2021. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

#4 nekem meg anno 17 évesen agyhártyagyulladásban meghalt egy volt osztálytársam. Akkor most mindenki rohanjon oltatni magát?


Én egy fiatalról sem tudok még hírből sem, aki belehalt volna, vagy akár súlyosabban érintette volna. Sőt, még az 50 körüli szüleim is csak szipogtak, mikor elkapták. Csak mert van sokmillióból pár ilyen szerencsétlen eset, hát istenem...sajnos ilyen az élet.

2021. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

# 6



Tudsz hiteles, kitatóktól származó forrást linkelni, hogyan teszi tönkre az oltás az immunrendszert? Milyen gyakran fordult elő? Egyáltalán mit takar, hogy tönkreteszi?



# 7


Nem sokmillióból van egy eset. Sokkal gyakrabban. Aki nem kerül kórházba, őt is nagyon megviseli, több hetes táppénz és rosszullét, huszonévesen is.

Poszt-COVID meg az esetek nagy részében van.


Bár nem tudom, hogy tizenévesekről beszélsz-e, mert őket elvileg valamivel kevésbé viseli meg, de poszt-COVID ott is van dögivel.

2021. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

#8 ja, csak úgy tombol a járvány, huszonévesek holttestei hevernek az utcákon, a poszt-covidtól a lakosság fele lebénult, mindmeghalunk!!


Én huszonéves vagyok és kösz szépen jól vagyok, ahogy az összes hasonló korú ismerősöm, kollégám, barátaim stb. Sőt, az unokatesóim külföldről ingázgatnak sokat és még az ottani ismerőseik is jól vannak! Túl van ez az egész lihegve, az ilyen hipochonderek miatt, mint te vagy. Építs bunkert a föld alá, akkor biztosan nem eshet soha semmi bajod. Csak az internetet ne vezesd be oda, nem vagyunk kíváncsiak a felesleges pánikkeltésre.

2021. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

# 9


Mivel a Föld kisebb hányada kapta el a vírust, ezért előfordul, hogy valakik nem, például én se, de hála Istennek két hét múlva kapom a második oltást.



Milliárszor elugatták KUTATÓK, hogy a huszonévesekre is veszélyes a COVID, sokkal nagyobb arányban halnak meg, kerülnek lélegeztetőgépre, mint a szezonális influenza alatt.


A poszt-COVID-ról olvastál akár egyetlen cikket is?



Az ilyenek pánikolnak, mint te, féltek egy kis szúrástól. A baj csak az, hogy miattatok húzódik a járvány és van esélye a mutációknak.



Egyébként nekem nem lenne akkora arcom, hogy szembemenjek azzal, amit kutatók és orvosok százezrei hangsúlyoznak.

Úgyhogy te kösd ki az internetet, veszélyes az oltásellenes hangulatkeltésed.

2021. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!