Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom értelmezni a vérképe...

Nem tudom értelmezni a vérképem, természetesen csatolom! Rendben van ?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, és előre köszönöm!

[link]



2021. máj. 16. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Az az 1-2 tizedes eltérés semmit nem számít.
2021. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebből az olvasható le, hogy 3 anyagból is több van a véredben, mint amennyinek normál esetben lennie kéne. Az, hogy ez rendben van-e, azt majd az orvosod (nálam a háziorvos volt) megmondja, az ő dolga megítélni.
2021. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez hibátlan.
2021. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam, vagyok más emberek esetleg hozzáértők véleményére is, azért tettem ki a kérdést
2021. máj. 16. 17:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve nyilván válaszokat szeretnék kapni és nem olyat mint a 2 válaszoló válasza, nyilván orvos is látta már a leletemet, ő azt mondta rá rendben van, kiváncsi vagyok más hozzáértő emberek véleményére és továbbra is várom köszönöm!
2021. máj. 16. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos sokkal jobban ért hozzá mint a gyakoris válaszolók... nehogy már az orvosod diagnózisában kételkedj és ismeretlenektől kérj véleményt.
2021. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nyilván orvos is látta már a leletemet, ő azt mondta rá rendben van, kiváncsi vagyok más hozzáértő emberek véleményére"

Itt, a gyakorin?

Majd biztos jön egy 12 éves Pistike, aki megmondja a tutit, és szerinte reggelre véged. Neki jobban fogsz hinni?

2021. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4

Ezt azért az orvosodnak, ne mond el. Mármint hogy ellenőriztetted a diagnózisát mégpedig a gyakorin anoním (ahogy írták is, lehet hogy akár egy 13 éves gyerekkel) emberekkel. Már annak se örülnek ha egy másik orvos, szakorvos véleményét kikérése mert ezzel a tudását kérdőjelezd meg. És arra gondol hogy nem bízol benne. Hát ha még azt is hozzá tesszük hogy itt akárki szó szerint akár ki írhat, még az is lehet hogy direkt rosszat.

Remélem csak troll a kérdés

2021. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A vvt az például vörösvértest. A vér légzési gázokat szállító alakos elemei.


Szerintem alapoknak nyugodtan nézz utána a saját szervezeted működéséről. :)

2021. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!