Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás előtt véradás?

Oltás előtt véradás?

Figyelt kérdés

Megyek holnap oltásra, ( pfizert kapok, vagy kínait, pfizert mondta a doki, hogy azt adna mert az menőbb -tudja, hogy kamionos vagyok aztán a csókák ott nem engedik a orosz meg a kínai cuccot)


Adnék vért is előtte. Adjak? Befolyásol valamit, hogy leveszik a vérem aztán utána meg adják a 5g/ateizmus/autizmus/chip/nem tudjuk mi van benne -cuccot? Vagy lazán -mint a kazán- guruljak be szúrira előtte meg vámpírékhoz is kukkantsak be? :D



#chip #oltás #véradás #5G #Háttérhatalom, #Bill Gates, gyíkember
2021. máj. 18. 00:13
 1/8 scamdemic ***** válasza:
56%
Én egyiket se javaslom, de mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Ha még jobban ki akarsz szúrni magaddal, akkor még tetoválást is csináltass utána, valamint húzasd ki 1-2 fogadat is. :)
2021. máj. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem ugyanazon a napon mennék, az dupla stressz a szervezetednek. Bár nem lesz tőle bajod valószínűleg. Közvetlen oltás után pedig nem lehet vért adni, gondolom tudod, de az általad írt sorrend engedélyezett.
2021. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vöröskereszt oldalán az van, hogy oltás után pár napig nem javasolt, előtte lehet.
2021. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tetoválást azt nem csináltattam, valahogy nem látom értelmét magamon.

Foghúzás? Gyökérkezelt fogam van.


Oksa, akkor megyeeeeek! Stresszeljen csak szervezetem, azért van. :)

2021. máj. 18. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:

"Oksa, akkor megyeeeeek! Stresszeljen csak szervezetem, azért van. :)"


de buta vagy bszki

2021. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék ennyire nem rosszul lenni a tűtől 😅
2021. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minden fölösleges stressz az oltás hatékonyságát ronthatja. Magyarul kisebb eséllyel alakul ki a védettség. Ezért se javasolt például közvetlenül az oltás után intenzív sportot végezni, az is egyfajta stressz a szervezetnek.
2021. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvagyok amúgy, reggel 8-kor keltem tegnap aztán éjjel 3-ig fönn voltam ma vagy ezért vagy az oltás vagy a véradás miatt elég mosott xar vagyok.
2021. máj. 19. 13:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!