Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet bedugulva a fülem?

Mitől lehet bedugulva a fülem?

Figyelt kérdés
Lassan két hete, hogy bedugult a fülem. Soha nem volt gond a hallásommal, általában nyáron szokott bedugulni, amikor sok víz megy bele, de az sosem tartott ilyen sokáig. Enyhe dugulásnak érzem, és emiatt sokkal tompábban hallok. Használtam rá fülcseppet, viszont hamar el is hagytam, mert nem változott semmi, ezért kértem időpontot a fülészetre. Ma mentem el, azt mondta nem lát semmit, kimosta mindkettőt és orrcseppet ajánlott, viszont nem vagyok megfázva, folyni sem folyik. Gondolkodtam hogy esetleg középfül gyulladás állhat fent, de akkor fájna. Fogalmam sincs, hogy mit csinálhatnék vele, iszonyatosan zavar.

2021. máj. 18. 09:40
 1/1 Dominik19 válasza:
Szia! Meglett azóta mi okozta?
2022. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!