Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 napja regisztráltam oltásra,...

4 napja regisztráltam oltásra, de azóta se kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Regisztráltam oltásra, de semmilyen visszajelzést sem kaptam ezidáig. Megpróbáltam időpontot foglalni, de azt az üzenetet kaptam, hogy előtte regisztrálnom kell. Lekérdeztem a regisztrációt weboldalon keresztül, majd megkaptam az üzenetet, hogy még nem vagyok regisztrálva. Nektek is sokat kellett várni?

2021. máj. 22. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem kb 1,5 het volt, mire feldolgoztak a regisztraciomat. Ha ez megtortent, utana tudsz jelentkezni idopontra is.

Uzenetet amugy nem fogsz kapni ezzel kapcsolatban, nekem is ugy kellett megnezni naponta az oldalon, hogy mi van.

2021. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Én körülbelül négy hónapot vártam.
2021. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Fura, én május 10-én regisztráltam, másnap a rendszerben voltam. E-mail nem jött.
2021. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom mindenkinel mas, bar szerintem a 2-es az oltasra ertett 4 honapot, nem a regisztraciora. Mert az azert eleg meresz lenne :D
2021. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a kettes az oltásra értette, a regisztráció után neki sem jött semmilyen visszajelzés.
2021. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!