Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fog összeforrni a hasam?

Mikor fog összeforrni a hasam?

Figyelt kérdés

Vastagbéldaganatom volt és maradt hegem pontosabban a köldököm alatt kis része még ketté áll, ha összeszorítom olyan mint egy hátsó vagy egy dekoltázs (Bocsi nem tudtam jobban leírni.)

Az egész varrat az ágyékomtól a bordám aljáig tart, az az a köldököm fölöttig.

Az egyik orvos a sebészeten, amikor kötözött azt mondta egy év és összeforr, de az az első műtétem után volt és ott sokkal kisebbet vágtak, mert csak vakbél perforációm volt. Augusztus végén műtöttek másodjára, de felépülés után egy idő múlva már nem szűkült az a lyukrész, amiről az elején beszéltem.

Kb mennyi időre saccolnátok?


20/L



2021. máj. 22. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt valamivel összekéne húzni hogy hamarabb gyógyuljon
2021. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tesómnak vakbél műtétje volt, még szeptemberben. Elég csúnya neki is a heg, de nem olyan mint a tiéd, szóval nem tudom mennyire hasznos ez neked: neki azt mondták, menjen el egy kórházba, műtétre, plasztikáztatni (? Talán.. pontosan nem tudom..). Esetleg te is menj el egy dokihoz, ő majd megmondja mit kéne csinálni vele, de az is lehet hogy semmit nem kell. Szerintem maximum még 1 év és elmúlik :)

Jobbulást!

2021. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!