Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor injekciót kaptál a...

Amikor injekciót kaptál a fenekedbe, a bugyit, gatyát mennyire kellett letolnod?

Figyelt kérdés
injekció, fenék

2021. máj. 24. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Általában csípömagasságban adják, picit lejjebb. Nem kell neki vetkőzni, elég lejjebb tolni.
2021. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én pont nagyon rosszul voltam, boxerszerűség volt rajtam. Teljesen le kellett húznom a fenekemről és a bugyit kicsit felhúzva izomba adta be az orvos. Nem volt vészes, bőven megérte ahhoz képest amilyen rosszul voltam.
2021. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak hátul a seggedrol van lehuzva egy kicsit és kész. Nincs egész lentig lehuzva. Csak épp hogy a seggcsik kilatszik.
2021. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Végül is a bugyin tulajdonképpen át is megy.
2021. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bugyin átszúrni nem a legjobb. A női vagy férfi boxernél személy szerint én is inkább alulról húznám fel picit, mint teljesen vetkőztetni a beteget. Oda kell szúrni ahol van megfelelő “hely” a fenék elég vegyes, lehet valakinek csípő környékén is van elég hely, míg egy vékonyabb betegnél, félő, hogy csontot ér. Nekem is volt vékony lány páciensem, neki kifejezetten csepp alakú feneke volt, lejjebb tudtam csak beszúrni, középmagasságban, mint annak akinek más a felépítése.

Úgyhogy nem kell félned, tudjuk hogy kellemetlen nadrágot lehúzni, bugyit megpróbáljuk a legkevésbé piszkálni. Azt nem húzzuk le. Nem lesz semmi baj! :)

2021. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, sosem kellett még. Csak egy picit lejjebb tolni a nadrágomat. Igaz, én elég húsos vagyok csípő tájon :)

Amikor meg igazán rosszul voltam, egy szál póló volt csak rajtam, alulról semmi, így voltam amikor ideért az ügyeletes orvos. Pont nem érdekelt mit lát belőlem, csak az volt fontos hogy jobban legyek. (nagyon lázas voltam, a hasam is ment, és örültem ha valahogy kitámolyogtam a WC-re, nemhogy még alulról vetkőzzek minden alkalommal)

2021. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem kicsit lejjebb tolták mert elég sovány vagyok és azt mondták nehogy csontot érjen.


De amúgy mikor nagyon rosszul voltam akkor egy szál pólóban és bugyiban ültem egész nap. Amikor ki jött az ügyeletes orvos csak az érdekelt hogy jobban legyek nem az hogy meddig tolja le a bugyi..

2021. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!