Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor fenekbe kapsz injekciót...

Amikor fenekbe kapsz injekciót akkor le kell húzni a búgyit teljesen? Mennyire fáj a nospa+alvó combo injekció?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor kaptam már injekciókat, bugyit sosem bántották ha pl tanga volt rajtam. Ha fiú vagy akkor inkább olyan alsót vennék, ami “mozgathatóbb”, lengébb boxert vagy ha fecskét hordasz akkor azt.

Hazugság lenne azt mondani, hogy meg se érzed, picit kellemetlen szúrásnál de amint megvagy, akkor már meg se érzed.

2021. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2021. máj. 24. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha nem boxert hordasz, max megkérnek, hogy nagyon minimálisan húzd picit fentebb a bugyid szélét. Levenned nem kell.
2021. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neem, soha nem kellett levenni, csak kicsikét lentebb húzni. Amúgy attól is függ milyen tűvel adják, de általában nem fájdalmas.
2021. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az jó akkor
2021. máj. 24. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell.

Csak kicsit le kell huznod, hogy tudjon szurni

2021. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta. Igaz nem volt kellemes de még élek .
2021. máj. 25. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!