Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy hízni, hogy...

Hogyan tudnék úgy hízni, hogy az egészségem megmaradjon?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 56-7 kg között mozgok mindig. Verseny sportolok és edzeni is szoktam pluszban. Az étkezésemre odafigyelek, már csak azért is, mert laktóz- és gluténérzékenységem van. Hogyan tudnék úgy felszedni pár kilót (illetve megtartani azt), hogy az egészségem romlana? Gondolok itt arra, mint mikor fordított esetben koplalással fogynak, aztán minden kiló visszacsúszik. Gondolom hízásnál sincs ez másképp, ha csomó egészségtelen vagy túl zsíros (stb.) ételt eszek..

2021. máj. 24. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyél többet ugyanazokból az ételekből, amiket most eszel. És igen, ha elhagyod a bőségesebb diétát, akkor ugyanolyan életmód mellett vissza fogsz fogyni, szóval a plusz kalóriabevitel egy részét tartani kell majd azután is, hogy elérted a célsúlyodat.
2021. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyél rendesen, és akkor nem leszel giliszta.
2021. máj. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő; köszönöm!🙏🏼 Gondoltam arra, hogy ugyanúgy, mint a fogyásnál, én is fokozatosan emeljem a kalória bevitelt. Mennyire lenne hatásos ez a “módszer”?


2. Kommentelő; köszönöm a lelkes hozzászólást🙂 Az étkezési mennyiséggel, valamint a minőséggel sincs gond. Amint azt említettem, ételérzékenységeim vannak, így nem engedhetem meg magamnak, hogy a mások számára “normálisnak” tartott étkezést tartsam. Örülök, hogy sikerült megfogni a kérdésem lényegét, majd igyekszem ezentúl kevésbé “giliszta” lenni.

2021. máj. 25. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!