Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be kentem sudocremel a makkom...

Be kentem sudocremel a makkom mert száraz volt meg hámlott és már 2 napja rajta van hogy kéne le szedni mert vízzel nem jön le!!?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2021. máj. 25. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Probald valami alkohol felevel, pl arclemoso, tiszta szesz ha van. De siman szappannal le kene jonnie. Biztosan az meg a krem? Nem gomba?
2021. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gomba az milyen tünet?
2021. máj. 26. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Noknel viszketes, ego erzes, esetleg fajdalom, feher turos folyas.


Ferfiaknal lehet tunetmentes. Ha vannak tunetek,azok szinten lehet viszketes, ego fajdalom, feheres turos hamreteg, hamlas. Ferfiaknal szinten canesten vagy candibene kremmel kezelik, 2 de idealisabb 3 hetig, naponta 2x vekony retegben felvinni a feluletre. A felulet legyen megmosva elotte es legyen szaraz. Utana krem.


Ha parkapcsolatban bukkant fel a gomba, akkor mindket felet kezelni kell, meg ha az egyikuk tunetmentes is, ugyanis oda vissza fertozik egymast.

2021. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj a huvelyszarazsag, feluletszarazsag tunetet kifelejtettem. Az is jellemzo.
2021. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon száraz a makkom repedezik vizzel mosom és olyan mint ha le pergetné a vizet nagyon rossz így dg kicsit ki látszódik a makkom a bőr alul de csak most eddig nem volt így
2021. máj. 26. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gomba. De inkabb elmennek vele orvoshoz, nehogy rosszabb legyen. Addig is amig nem jutsz el, vegyel canesten kremet es kenegesd, ahogy irtam.
2021. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szabbantol van? Azzal tisztítotam Meg...ilyenkor számít a kor? Ha ilyen panaszom van
2021. máj. 26. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, kor nem szamit. Nem csak nemi uton kaphat el az ember gombat. Nekem felborult a belfloram tizeneves koromban, ami a huvelyflora felborulasaval jart es huvelygombam volt. Ferfiaknal is lehet hormonok, taplalkozas, higienia miatt , barmely korosztalyban. Szappan is kiszarithatta, megeshet.
2021. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hány hét még rendbe jön?
2021. máj. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!