Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt Baker cisztaja:...

Akinek volt Baker cisztaja: meddig tartott? Mitol mult el?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 03:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokáig tartott, kb 3-4 hónap, a térdem is fájt , nem bírtam lépcsőzni. Színterápiás lámát, zöld színt használtam, ezzel kezeltem naponta kétszer 6-6 percig, és rozmaringos Inno reuma krémmel kenegettem. Szerencsére teljesen elmúlt. Azt, hogy ez használt-e, vagy magától is elmúlt volna nem tudom. :-)
2021. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magától, de nem tudom meddig tartott. Egyszer csak nem volt. A Baker ciszta mindig azt jelzi, hogy valami baj van, nem önálló betegség.
2021. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, színterápiás lámpát akartam írni, lámával inkább ne kezeld. :-))))))))
2021. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És Nektek mi volt az a betegség, amit a ciszta jelzett?
2021. máj. 27. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pár hónap, térdem is fájt bizonyos pozíciókban, nem bírtam leguggolni, vádlim be volt dagadva. 1 év is volt, mire minden teljesen oké lett. Magától múlt el, azóta (4 év) sem volt semmi.
2021. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!