Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most érkeztem haza Egyiptomból...

Foolish kérdése:

Most érkeztem haza Egyiptomból, karanténba küldtek. Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Mai nap hazaérkeztem, nincs védettségi kártyám ezért ki kellett töltenem egy lapot erről, megadtam e-mailt telefonszámot és megkaptam a piros cédulát. Mikortól számit a karantén? Miután kiküldték az emailt? Ellenőríznek egyáltalán az email előtt? Még a mai nap kimehetek miután hazaértem? Az igg antitest teszt feloldja a karantént? (barátnőm covidos volt, valoszinű, hogy én tünetmentes voltam, de még nem csináltam tesztet)

2021. máj. 29. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok! Ilyenkor Egyiptomba menni...
2021. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom hoztatok haza 1-2 mutáns vírust is. Köszönjük szépen. :/
2021. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

"Még a mai nap kimehetek miután hazaértem?"


Egy önző farok vagy, semmi más!!

2021. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Ugye tudod, hogy mire való a karantén? HA fertőzött vagy, ne add tovább másoknak. Mivel nem tudják, hogy az vagy-e, addig tart, amíg biztosan nem fertőzöl, akkor se, ha amúgy az voltál. Így értelemszerűen nem jó ötlet kimenni, mert ha + vagy, ma is fertőzhetsz, ugyanúgy, mint holnap.

Igg méréssel nem lehet kiváltani, nem arra való. Az azt mutatja, hogy vannak antitestjeid. Attól is lehet, ha pont most vagy fertőzött, de ha régebben átestél és abból maradt, az se zárja ki, hogy most újra az vagy. PCR teszttel lehet kiváltani, de nem biztos, hogy megéri, mert X napnak el is kell telni, meg mire megjön az eredmény, szinte le is járna a karantén, viszont drága. De ha szeretnél, tőlem csinálhatsz. Ezt te döntöd el, de ahhoz se mehetsz ki karanténból, olyan kell, ami házhoz megy.

2021. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Tipikus gazdag buta vagy, kérdező. Utazni bírsz, van pénz, minden... de egyszerű járványügyi témákhoz nem értesz. Buta vagy, nagyon buta. Gazdag buta.
2021. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

A vírusvariánsok a tömeg nyomorban alakul ki, mint indiában most, hogy millió számra gyülekeznek, nem a piramisok között, ahol senkinse jár. Attól, hogy egzotikus országban járt, semmivel sem nagyobb az esélye, hogy vírust hurcolnay mint hogy a prolija felutazik szegedről Pestre vonattal, sőt!

Ez a hozzá nem értő hisztizés egyes ostoba emberektől iszonyat szánalmas

2021. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk mi lenne, ha komolyan betartanad?
2021. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ma már nem mehetsz ki, a karanténod a hazaérkezéssel megkezdődik. Már fenn vagy a rendőrség listáján.
2021. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1nap alatt meg van a teszt eredménye.Ma reggel voltam és már küldték is.Holnap megyek én is.:)
2021. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!