Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Medrol..5 napja szedem 32mg-os...

Medrol..5 napja szedem 32mg-osat elvileg csak gyors kezelesnek kell, vélemények?

Figyelt kérdés

5 napja szedem, van egy kis hangulat ingadozásom de szerencsere eddig nem érzek mást.. nagyon szeretném már csökkenteni az adagot es szepen elhagyni mert nagyon felek hogy cukros leszel, hìzok és kalacskepem lesz.. mindenki azzan nyugtat hogy csak a tartos szedese okoz gondot pl. Ha honapok ota szeded

Vélémények?


2021. jún. 2. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon lassan, fokozatosan szabad elhagyni az orvossal egyeztetve! Sajnos hosszabb távú mellékhatásai is lehetnek, amik egy ideig az elhagyása után is megmaradhatnak, de idővel azért elmúlnak. Ez még nem a legnagyobb dózis, ha nem sokáig kell szedned, nem várhatók súlyos mellékhatások.

Gyomorvédőt szedsz mellé? Anélkül könnyen okozhat fekélyt.

2021. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak hosszú hetek szedése után várhatóak a mellékhatások, de akkor se mindegyik mindenkinél.
2021. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedek gyomorvédőt. Eddig 5 napnál járok. Sajnos muszájbòl adta a doki.. heti 3x kell visszajárnom es mjndig nézi az aznapi véreredményemet. Májamra kaptam 😔 fogamzasgatlo megviselte
2021. jún. 2. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, pontosan milyen betegséget okozott nálad a fogamzásgátló, de a szteroid se tesz jót a májnak enyhén szólva. De még a gyomorvédő se igazán. Nem tudsz másik orvostól is véleményt kérni?
2021. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sargasagom van 😔 es a bilirubin szintem emelkedik.. enzimek csokennek csak a sargasag emelkedik. Vìrusok negatìvak szerencsere. Voltam hasi ultrahangon ott rendben vagyok, nincs se kő se elvaltozas a a majban
2021. jún. 2. 14:03
 6/6 anonim válasza:

10. Napom és 12 a cukrom.


Agyfaszt kapok, ha cukros leszek.

2023. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!