Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a gond velem?

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Felenk vagyok, ha tobben vannak a tarsasagban, foleg ha uj emberekkel vagyok. Akkor beszelni nem merek. Regen jegyet sem mertem venni a buszon. Telefonba nem merek idegennel beszelni, olyankor ossze vissza beszelek, remego siros hangom lesz. Elfelejtek dolgokat. Ismerosokkel sem szeretek telefonalni. Sokszor csak nezem a telot es sok ido telik el mire ra veszem nagam. A parommal nincs igy. A baratnoimmel akiket regota usmerek veluk nem ez a helyzet, de ritkan talizunk, jobban szeretek egyedul lenni. Ezert Szeretek alkoholt inni mert akkor ez a felelem eltunik es normalisan tudok viselkedni tarsasagban, merek beszelni. Nagyon jo fejnrk tartanak olyankor.
2021. jún. 2. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy hülye vagy
2021. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociális szorongásod van. Keress fel egy pszichológust! (Az alkohol nem oldja meg a problémát, hosszútávon a pszichoterápia segít.)
2021. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, mára kicsit enyhült. Én beugrottam a mély vízbe. Olyan munkám lett, ahol naponta több tucat ismeretlen emberrel kellett kommunikálnom. Nem lehettem szégyenlős. Mára nem okoz gondot idegen emberek társasága, de telefonálni még mindig útálok ismeretlennel.
2021. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyenlősség, hanem önbizalomhiány. Terápia segít ezen is.
2021. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, mára nekem is enyhült. Ez szorongás....
2021. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!