Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi szamit esztetikailag/egeszs...

Mi szamit esztetikailag/egeszsegileg tulsulynak?

Figyelt kérdés
Hany kg plusz suly, hany szazalek zsir szamit soknak, ami mar nem fer bele esztetikailag? Tudom, hogy embere valogatja, de en a te velemenyedre vagyok kivancsi. Az en BMI-m pl azt irja hogy kabe 50kg-tol 60kg-ig kene lennem. De 50kg-osan kb anorexiasnak neznek ki. 55-58kg a celom. Most vagyok 66, mar fogytam 8 kg-ot, de ugy erzem meg nagyon sok van rajtam, talan kezdem latni, hogy mintha vekonyabb lennek, de alig eszrevehetoen.
2021. jún. 7. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudnunk hogy fiú vagy e vagy lány és hogy hány cm vagy
2021. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

20 kg zsírfeleslegtől már szerintem egészségtelen, és ez már túlsúly.


A BMI nem jelent semmit, mivel nem mindegy, hogy az az 50 kg az csak zsír, vagy tiszta izom.

2021. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Fiúknak 1 méter fölötti magasság

Lányoknak 1 méter fölötti magasság - 10

Afölött már túlsúlyról beszélünk, de még nem elhízás, oda még jópár plusz kiló kell.

2021. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo, koszonom. En is kabe arra gondoltam, hogy 15-20 kg tulsuly zsirban mar csunya es egeszsegtelen. Most meg en is azon a hataron vagyok.
2021. jún. 8. 07:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Marhára nem mindegy, hogy 150 magas midgeten van 20 kiló vagy egy 220 magas emberen.....
2021. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

A 20 vagy annál több kg zsírfelesleg az mindenkinél egyformán rossz és egészségtelen, akár 150 centi valaki, akár 220 centi. A nagy zsírfelesleg az zsírfelesleg. Pont.

2021. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy, mivel egy 150 magas csajon 20 kg felesleg az a normál testsúlyának az 50%-a is lehet, míg egy 220 magas embernek csak 20%. Ne beszélj hülyeséget.
2021. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!