Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos szúnyogcsípések...

Folyamatos szúnyogcsípések ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mindig is imádtak a szúnyogok, de az elmúlt években megkeserítik az életemet. Képes vagyok nyáron is éjszaka inkább beöltözni mintsem szét marjanak. De most már ruhánk keresztül is jönnek. Mindenféle riasztó sprayt próbáltam, természetes illó olajokat. Hasztalan volt. Mindig találtak egy minimális helyet ahol megcsíphettek. Az arcomat is támadják és az ujjaimat is ahol igencsak fáj.. szószerint az elmúlt pár évben pánik rohamaim voltak a sok csípések miatt és h ott zümmögtek. Van bárkinek bármilyen megoldása? Elsősorban a kinti megoldások érdekelnek. A lakásba még úgy ahogy tűrhető.

2021. jún. 8. 03:31
 1/1 anonim válasza:
Őszintén? Szerintem semmit. Konkrétan mindent próbáltam, a szúnyogégető lámpáktól kezdve a sprayen át az illatos gyertyákig, fáklyákig, de semmi. Engem is nagyon szeretnek a szúnyogok! 😭 Az egyetlen megoldás nálam az, ha bemegyek a kertből a házba; szerencsére bent viszont 99%-os megoldást nyújt a konnektoros szúnyogriasztó, ha nyitva vannak az ablakok és jönnének a szúnyogok. (Ajánlom!) 😄 Sajnos az viszont kint nem használható… 😉
2021. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!