Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltáspártiaknak mi a véleménye...

Oltáspártiaknak mi a véleménye az oltások mellékhatásaként jelentkező problémákról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Természetes, hogy van mellékhatás. Inkább az legyen, mint egy idős legyengült szervezet segítség nélkül találkozzon a coviddal.
2021. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Bár nem oltáspárti vagyok, inkább nem utasítom el bután és vakon, mint az oltásellenesek nagy része.
2021. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Elhanyagolhatóak a COVID eddigi 10 millió halottja, és a több tízmillióra becsülhető poszt-COVID áldozatok számához képest.
2021. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Május elején oltottak. Kiütéses lettem pár napra. Két napig fájt a karom, illetve aznap és másnap átmentem mormota üzemmódba.

Márciusban átestem a Covidon, enyhe tünetekkel. Utána két hét poszt Covid, légzőszervi, szív és érrendszeri tünetekkel.

Augusztusban őssejt transzplantációm lesz. Ha akkor elkapom, amikor kijövök a steril bexból, engem elvisz. Akkor inkább az oltási reakciók.

De ettől függetlenül, oltási reakciók minden oltásnál vannak.

2021. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Minden gyógyszernek is lehet mellékhatas, gondooom azt azert beszeditek ti is, ha betegek vagytok.
2021. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Elég sok oltást kapunk életünkben, jó részéről nem kérdeznek meg minket, mégis valahogy most lett érdekes, hogy miféle mellékhatást tud okozni egy oltás, eddig a sétatéri kutyát nem érdekelte, hogy mit adnak be neki, ki csinálta, menny idő alatt, hogyan tesztelte és milyen céllal.
2021. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Fejfájósok, mi a véleményetek az Advil lehetséges mellékhatásairól?
2021. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
LOL, a legrosszabb, egy hetig tarto fejfajos hanyingeres mellekhatas sem indok arra, hogy a covid mutalodjon az idok vegezeteig es egyre csak jarvany legyen oda-vissza.
2021. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Az oltásfanatikusok tagadják, hogy bárminek köze lenne az oltáshoz. Biztos beképzeled vagy véletlen egybeesés. Számukra az oltóanyag Krisztus vére, szent folyadék. Én beoltattam magam, de tekintve, hogy fiatal vagyok, csak a kártya miatt tettem. Nem félek a covidtól, ez a lassan másfél év alatt már biztosan átment rajtam, sok emberrel találkoztam. Viszont az oltás miatt hetekig pulzusproblémáim voltak és fájtak a lábaim. Hogy ez hosszútávon mit fog eredményezni, csak remélni tudom, hogy semmit...
2021. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Egy vény nélkül kapható fájdalomcsillapítónak is lehetnek olyan súlyos mellékhatásai, mégis kapkodják az emberek.
2021. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!