Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi? Mitől van?

Ez mi? Mitől van?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok otthon akkor alakokat látok és+ba hangokat is. (Dübörgő hangot) néha reggel is történik ilyen. Olyankor nagyon dobog a szívem és cseng a fülem is.
2021. jún. 12. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet a vérnyomásod a probléma és az alakokat a homályos látásra érted.

Ha hiszel a szellemekben, akkor meg írhatjuk, hogy szellemeket látsz, erre nem nagyon lehet mit írni így ennyiből.

2021. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es valoszinuleg sosem hallott meg a mentalis betegsegekrol.


Vernyomastol nem fogsz rendszeresen hallucinalni hangokat meg alakokat.


Ez nagyon leegyszerusitve a dopamine kibocsatasi utaknak koszonheto.


Erdemes egy pszichiatert felkeresni. A hosszan tarto pszichozissal jaro skizofrenia karositja az agyat is. Ez nem jatek.

2021. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Skizofrénia?
2021. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha dobog a szíve és cseng a füle, azt is hallucinálja? 😅

Tudom mi a mentális betegség, ne egy pánikbetegnek akard megmagyarázni, hogy léteznek mentális betegségek. De miért kell rögtön a hallucinációra gondolni...?

A vérnyomást azért írtam, mert az enyémmel gond van és jártam már úgy, hogy homályosan kezdtem látni egy-egy rosszullétnél és mintha a fülem sípolt volna vagy épp a saját szívverésemet hallottam...

Illetve hol írta a kérdező, hogy ezt ő rendszeresen tapasztalja?

2021. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es


A kerdezo tisztan leirta, hogy alakokat lat nem homalyosan. Aztan emelle tarsulnak hangok.


Az hogy o rendszeresen hallja meg szovegertes, baratom. "néha reggel is történik ilyen".


Legalabb maradj csondben es bizonyitgasd a hulyesegedet...

2021. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!