Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 163 cm-es 17 éves lány vagyok...

163 cm-es 17 éves lány vagyok és szeretnék még 2 cm-t nőni, mindenáron! Mit csináljak/hogy érjem el hogy még 2 centivel magasabb legyek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Ez alapján maximum már csak magassarkúval érheted el. De ne aggódj, sokan szeretik a pici lányokat is.


[link]

2021. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Pilates, sok nyujtas es core edzés!:))
2021. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
150 cm vagyok, nem szeretnék nagyobb lenni itt legalább normálisan kap oxigént az agyam :)
2021. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

165 cm-el se fogsz magasnak számítani, hanem az alacsonyság felső/átlagmagasság alsó határán maradsz ugyanúgy. Vagy valami magassághatár miatt kéne? Azt tudom, hogy pl a Wizzair légiutas-kísérőinek hivatalosan 165 cm-nek kell lenniük, de nem egyet láttam már, akit hótziher, hogy alatta van. A felvételin sem konkrét cm-t méregetnek, hanem, hogy kézzel eléred-e a határt.

A konkrét kérdésedre pedig az a válasz, hogy sehogy nem tudsz nőni, ha genetikailag a tested ennyire “kódolt”, 17 évesen ráadásul a nők döntő többsége eléri a végleges magasságát. Annyit tehetsz esetleg, hogy eljársz úszni, az javítja a tartást, ezáltal optikailag tűnhetsz magasabbnak, sőt ha eddig nem húztad ki magad rendesen, akkor akár ténylegesen mutathat is többet 1-2 cm-el a szalag (de ez nem növekedés lenne, hiszen addig is annyi voltál, csak nem tartottad magad egyenesen).

2021. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sikerült nőnöd azóta?
2023. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!