Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan éljek ilyen hanggal?

Hogyan éljek ilyen hanggal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régebben is írtam ki kérdést a problémámmal kapcsolatban, csak más kontextusban, sokan így nem értették miről van szó.

25 éves srác vagyok. Nem mutált a hangom szinte semmit. Nagyon előnytelen hangszínem van, ami miatt állandó gúny tárgya vagyok. Erre jön rá a nem megfelelő hangmagasság is. Már olyan mértékben megviselt, hogy nem mertem idegenek előtt megszólalni, telefonon mind a mai napig nem beszélek. A gimis szalagavatóm utáni bálon pár részeg vendég mindenki előtt lebuz*zott. A befelé fordulás miatt nem is mozogtam, nagyon rossz testalkatom és testtartásom van, 53 kiló vagyok 176 centis magasságommal. Pár éve felkerestem néhány, ilyen problémákkal foglalkozó orvost, akik közül 1 volt olyan elhivatott, hogy becsületesen (nem csak a pénz lenyúlásáért) foglalkozott velem. Állítása szerint 1 oktávot tudtunk mélyíteni, de a hangfelvételeken amit készítettem és visszahallgattam, ugyanazt a pocsék hangszínt hallom vissza, csak minimálisan öblösebben. Ráadásul ezt a hangot nem is tudom természetesen használni, ha nem figyelek oda, azonnal a régi hangomon beszélek tovább. Egyetemi végzettséggel rendelkezem, de még sosem dolgoztam. Sok helyről felhívnak ha beadom a jelentkezésem, de az interjú után már sose hívnak vissza. Szinte biztos vagyok benne, hogy ez az ok. Mindenki mondja, hogy fogadjam el, de nem tudom. Nem lehet. Nem tudok normális férfi életet élni, mert az aki belül vagyok, nem jelenik meg abban, ahogy kinézek. Mindig arról képzelődök, hogy ha normális hangom lenne, teljesen más kapuk nyílnának meg előttem, értem ezalatt, hogy lenne szerelmi életem, nyitottabb lennék. Nem tudom, van-e más sorstárs, érdekelne, hogy más hogy éli meg ezt a helyzetet.



#hang #beszéd #pubertás #krízis #puberphonia #puberfónia
2021. jún. 17. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem hormont kéne szedned.
2021. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni milyen lehet az a hang. Valahogy nem hallhatjuk?
2021. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 19:06


Nem akartam kisregényt írni, de számítottam erre a kérdésre. Voltam ilyen jellegű vizsgálaton, de nem mutatott semmi kóros elváltozást ami indokolná a szedését. Bár jóformán arcszőrzetem sincs, de elfogadom amit a vizsgálat kimutatott.


ma 19:06 2. válaszoló


Megmondom őszintén nem szívesen osztok meg senkivel itt olyan hanganyagot, amit más is hallhat nyilvánosan. De ha találunk rá valami megoldást, akkor szívesen megmutatom bárkinek.

2021. jún. 17. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ismered Révész Sándor énekest? Neki éppen azért volt akkora sikere, mert a hangja nem mutálódott, kifejezetten magas, nöies maradt!
2021. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 19:14


És nekem ez miért jó?

2021. jún. 17. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Privibe nem tudsz küldeni?

2021. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Voltál logopédusnál vagy hangképzéssel foglalkozó más szakembernél ?
2021. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 19:23


írtam, hogy igen. Nem volt egyértelmű?


"Állítása szerint 1 oktávot tudtunk mélyíteni"

2021. jún. 17. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Neked azért (LENNE) jó, mert ha ö sikeres tudott lenni, akkor neked sem kellene ebböl problémát csinálni.
2021. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rákerestem Révész Sándorra, interjút is megnéztem vele, ahol beszél. Köze sincs a pubertáson át nem esett hangon, mint ami nekem van.
2021. jún. 17. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!