Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az kajak, hogy a CureVac...

Az kajak, hogy a CureVac vakcina csak 47%-os lesz és én pedig erre vártam pedig már mióta?

Figyelt kérdés
És az a gáz, hogy mrns vakcináról beszélünk. Aminél konkrétan még a gagyi kínai is jobb. És én direkt erre vártam nem akartam a bill gates meg Rotchildék által lefizetett Pfizer és Modernát magamba nyomatni. Sputnik már nincsen az Astrazeneca vérrögöt okoz meg 60 valahány százalék a hatékonyság. Meg hálistennek már amúgy sincsen. A Johnson 1 adagja is csak Max 70%. A közel jövőben még a CureVac kivételével még a nyáron milyen vakcinák jönnek amik valszeg erősek de biztonságosak is? Oké mondjuk a CureVac attól függ mi ellen hatékony. Mert ha a sima vírus ellen 47% de az új mutánsok ellen sem sokkal kevesebb. Mert ugye a Sinopharm az szinte semmit nem ér ellenük. A Pfizer is elvileg 20% körül van ha a CureVac sem marad el tőle sokkal akkor jöhet. Bár azt nem tudom, hogyan tudnának olyan oltó anyagot készíteni ami a sima vírus ellen nem jó. De majd pont a mutánsok ellen jó lesz!

2021. jún. 18. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
59%
Ki kell hogy ábrándítsalak. Bill Gatesnek igenis köze van ehhez a vakcinához is, valahol olvastam, nem tudom mennyire igaz, de gondolod hogy pont ő maradna ki az egészből? Egyébként meg ha 50% alatt van a hatékonyság, meg se kapja az engedélyt.
2021. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!