Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szabad így borotválkozni?

Szabad így borotválkozni?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még, de lett egy kis bajszom, amit én utálok! Ezt pár nappal ez előtt leborotváltam, egy borotvával amit a fürdőben találtam és nem az enyém, ezt nem mondtam meg, apuéknak, mert szégyellem. Ebből lehet valami baj? Meg, hogy kell borotválkozni?

2021. jún. 18. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen sima borotva.
2021. jún. 18. 13:49
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne a borotválkozást szégyelld, hanem azt, hogy más higiéniai eszközeit használod. Akár lány, akár fiú vagy.
2021. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem, csak saját borotvàval szabad.

Az ilyen dolgokat még csaladon belül sem cserélgetjük.


Rossmann, DM-ben mindig tudsz venni borotvát, Gillette Mach 3 turbo ideális. Árban is és minőségben is.

2021. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a szüleidnek, hogy szeretnél elkezdeni borotválkozni, ez egy teljesen normális dolog. Az viszont nem, hogy más borotváját használd, legközelebb csak simán kérd meg őket, hogy vigyenek el egy drogériába, ahol tudtok vásárolni neked borotvát és borotva habot. Nem fognak rád haragudni, és ebben semmi szégyenli való nincs.
2021. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell szégyellni, de jobb ha lesz saját borotvád amit csak te használsz
2021. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!