Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik EESZT alkalmazast kell...

Melyik EESZT alkalmazast kell letolteni es hogyan tudok belole digitalis vedettsegi igazolvanyt csinalni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Le van írva részletesen az eeszt weboldalán!
2021. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
2021. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Arra vigyázz, hogy csak akkor műxik, ha valami védelem van a telódon (pin kód, ujjlenyomatolvasó, akármi) mert érzékeny egészségügyi adatnak számít.
2021. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Részletesnek valóban részletes, de számomra érthetetlen és végrehajthatatlan ami az EESZT oldalán van. Tudom hogy nem divat itt a kérdezőről feltételezni hogy megpróbált magától utánanézni, de én mondjuk pont igen.


Az az EESZT lakossági alkalmazás annyit csinál, hogy beíratja velem a TAJ számomat és utána közli hogy "Scan the QR code on the website". Nem tudom hogy ez milyen QR kód és milyen website!


Azt írják regisztráljak az EESZT oldalán, állítólag valami PIN kódot kellene kapjak. Ott is 3 dolog van: oltás időpont, mobilalkalmazás, lakossági regisztráció. Oltási időpont más, a mobilalkalmazás gomb megint elkérte a TAJ számomat és utána beléptetett, se QR kód se PIN kód! A lakossági gomb még TAJ számot se kér, simán beléptet, ott már regisztrálva voltam, szintén se PIN kód se QR kód!


Nem értem! Ezért kérem hogyha valaki el tudja lépésről lépésre magyarázni hogy neki hogyan sikerült, akkor az legyen szíves tegye meg!

2021. jún. 18. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Könyörgöm, hogy tudnánk itt elmagyarázni, ha az olvasott leírást sem érted????


Párhuzamosan kell csinálni az asztali gépeden és a mobilodon. Amit a képernyőre ad az asztali gép, azt a QR-kódot kell beolvasnod a mobilod kamerájával.

2021. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt elolvasni, elég szájbarágósan részletesen le van írva!


[link]

2021. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Töltsd le a telódra az eeszt applikációt. Egy számítógépen lépj be az eeszt. gov. Hu oldalra. Ott jelentkezz be.

Van olyan a bejelentkezés után valahol lejjebb hogy új regisztráció ott kell regisztrálni, ott kell kitalálnod egy pinkódot és ott dob fel a rendszer egy Qr kódot na azt kell lefotóznod mikor a telódon kéri. Ezt még mi májusban csináltuk de mi is nehezen értettük meg. Remélem segítettem. És amikor megvagy akkor ha a telódon belépsz az alkalmazásba beütöd a pinkódot amit választottál a regisztrációkor akkor válik láthatóvá az oltás időpontja.

2021. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 vagyok írj ha nem sikerül akkor belépek a felületre és leírom részletesen. Kicsit bonyolult a leírás de ha egyszer rájössz utána már egész érthetőnek tűnik.
2021. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyi ahhoz hogy eeszt be betudj lépni ügyfélkapus regisztrációdnak kell lenni.
2021. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!