Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jelenleg milyen vitamin kombo...

Jelenleg milyen vitamin kombo vagy multivitamin a legjobb?

Figyelt kérdés

Olyan kell, ami rendesen felszivodik minden.

Nekem ezek fontosak: magnézium, kálcium


26F



2021. jún. 20. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy akkor szedj külön magnéziumot és kalciumot. Étkezz úgy, hogy sok kalciumot és magnéziumot tartalmazzon az étel. Mi ebben az ördöngösség? Talán idáig nem terjed a tudományod?
2021. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11# arra akartam válaszolni, csak nem engedte gyk, 5 percenként lehet valaszolni.

Gondoltam arra, hogy külön szedek.

Tehát arra külön köszönet neked.

Azzal jobb lenne a felszívódás, de jobban szerettem volna több vitaminnal együtt.

2021. jún. 21. 09:25
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#11

Ne etesd a trollt 👺

2021. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp külön szedd, mert a kalcium akadályozza a magnézium felszívódását. Jó multiban nincs együtt ez a kettő. Aki meg nem tudja, hogy a magnézium-oxid rossz felszívódású, azt csókoltatom. Én ebből szoktam kiindulni, ha terméket keresek: [link] De mivel ebből indulok ki, nem is multit szedek, hanem jó felszívódású készítményeket külön.
2021. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14# végre normális válasz
2021. jún. 21. 16:53
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#15

A te kérdésed nem az. Csak hisztizel sok válaszra.

2021. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!