Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Trombózis gyanúval milyen...

Trombózis gyanúval milyen orvoshoz menjek először?

Figyelt kérdés
Vagy sürgősségi?
2021. jún. 21. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a háziorvosodat. A tünetek alapján eldönti, hogy ad-e beutalót szakorvoshoz vagy elküld a sürgősségire.
2021. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb gyanúval is sürgősségire küldenek, nekem AstraZeneca után hetekig fájdogált a vádlim, és az egyik erem is rajta, az orvos azonnal sürgősségire küldött. Szerencsére nem trombózis volt. De ez nem játék, ha nem szeretnél tüdőembóliát vagy infarktust, azonnal vizsgáltasd ki.
2021. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvoshoz, majd ő dönt.

Engem a székről nem engedett felkelni, és mentőt hívott, mivel még csak rá sem állhatsz.

2021. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, délután lesz orvos, akkor tudom felhívni.
2021. jún. 21. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Addig is egy kis vígasztalás!

Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."

Mivel a betegség, öregedés és halál öröklődött, el lesz törölve Jézus váltságáldozata alapján! Bár még egy kicsit erre várni kell, sok millió ember megtapasztalja ezt, bizonyára te is!

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2021. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!