Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székletmintát hogyan kell leadni?

Székletmintát hogyan kell leadni?

Figyelt kérdés

Voltam háziorvosnál, szükségesnek látta a székletmintát, így mondta, adjam fel postán a megadott címen, amihez egy kitöltött papírt is adott.

Megvettem a mintához a dobozt, de abban is van egy papír amit ki lehet tölteni.

Ezzel kapcsolatban az a kérdésem, hogy a dobozban lévő lapot is töltsem ki? Csak mert az orvostól a lapot amit kaptam, azon minden adat rajta van, pecsét is, és mondta a postán majd a minta mellé ezt is adjam fel. Tehát ami a székletmintás dobozban van, nem kell kitölteni?

valamit, amikor majd feladom... mit mondjak a postán? székletmintát jöttem feladni? előre be kell csomagolnom, ráírnom a nevem, vagy majd külön ott kell? Sajnos fogalmam sincs ennek mi a menete, így nagyon megköszönném ha valaki le tudná részletesen írni!



2021. jún. 21. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindent tölts ki, amit csak találsz.

Bár én nem postán adtam le, hanem bevittem az ÁNTSZ kirendeltségéhez, még ott is aláírtam egy könyvben, hogy én adtam le, név, telefonszám stb..

Mégis, mikor pozitív lett campylobacterre, és meg volt a tenyésztés is, hogy melyik antibiotikumra reagál, a háziorvos levélben keresett.

Pedig, neki is meg van a telefonszámom, és ezen kívül még négy helyen adtam meg, ehhez az egyetlen mintához.

A bürokrácia útvesztői.

2021. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm!

nekem postáznom kell, nem az ÁNTSZ-hez, hanem egy címre amit az orvos adott meg.

2021. jún. 21. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!