Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2. Pfizer oltás utáni tünetek?...

2. Pfizer oltás utáni tünetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön, 17-én kaptam a második pfizer vakcinát. Péntek óta bal oldalon, a kulcscsontnál a nyirokcsomó duzzadt, a közérzetem nem túl jó, illetve a lengőbordám alatt is lehet tapintású valamit, amit eddig nem. Aki esetleg járt hasonlóan, jártas a témában, meg tudná mondani, hogy ilyen hosszabb, szokatlan mellékhatasok lehetnek e, vagy valami más a gond?

Nagyon kérek mindenkit, hogy itt ne szítsanak vitát az oltással kapcsolatban. Csak a kérdéssel kapcsolatban szeretnék válaszokat. Köszönöm!



2021. jún. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek hogy köze van, de előfordulhat.


Háziorvost vagy a kórházat hivd fel, hogy ez van szeretnéd ha megvizsgalna

2021. jún. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 23. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg pfizer után gyakori hogy kijön

Nekem is van holnap orvos

2021. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Páromnak az oltás után a nyaki nyirokcsomói dagadtak meg, több ciszta van a nyakán. 2 hétig lázas volt,izzadt(tesztelték covidra, negatív lett) most ott tartunk, hogy gyógyszert kap, és ha nem javul, műteni kell! A házi orvosa nem adja be neki a 2. Oltást,mert mondta, hogy a pfizer kihozza a nyirokcsomókat, ha hajlam benned van.

Testvérem hónaljàn talált 3 csomót oltás után. Ő Ausztriában él,azt mondta a dokija,ez normális.:) (Biztos csuklott az anyukája)


Tudom, nem túl pozitív hangvételű, de nálunk ez a tapasztalat

2021. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem az első után az oltás oldalán hónaljamban és a mellem oldalán duzzadtak meg a nyirokcsomók. Plusz hőmelekedésem volt 3 napig.

A második Pfizer után a bal mellemben a nyirokcsomók elég durván begyulladtak és be is lázasodtam.

2021. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!