Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik ra voltatok kényszerulve...

Akik ra voltatok kényszerulve a covid oltasra, hogy viseltetek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Munka miatt muszáj vagyok beoltatni magam, holott ha valóban az én dontesem volna, egyaltalan nem tartanek igényt a vakcinara, nem tartom egyertelmunek a hosszútávú megbízhatóságát.

Aki hasonlóan kényszerből adatja be, ti hogy nyugodtatok bele?



2021. jún. 26. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nem volt mibe belenyugodni. Átment a bőrömön a tű meg az anyag, onnantól tökmindegy volt, mit gondolok.
2021. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Megkérdezhetem, hogy mit dolgozol?
2021. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

A munka miatt ne oltasd be magad

.. keress olyat ahol nemkérik az oltàst.Ha beoltatod magad lefog romlani az egészséged az immunredszered.kb az oltàs ugyan azt csinàlja mint az aids. Hullani fognak az oltottak mint a legyek.

2021. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
LOL. Kosz, nagyon jol viselem. A mellekhatast masnap nyugosen viseltem az elsonel, aztan a vilag oltason kivulallo dolgaira gondoltam.
2021. jún. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy jogilag rendben van, hogy munkahelyen köteleznek rá? Hallottam már ilyenről, de valahogy nem tudom elképzelni. Én nem oltatnék, előbb próbálkoznék egy munkaügyi perrel.
2021. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Sokan kényszerből,nyomásra oltattuk magunkat. Őszintén szólva én se akartam az oltást,pedig a rokonságban volt aki belehalt a vírusba. Persze hogy tart az ember attól hogy lesz e valami mellékhatás a későbbiekben,de ezt a félelmet a sok konteós ülteti belénk elsősorban. Nem kell ezen agyalni nonstop.
2021. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem kötelező az oltás, így megtagadhatod.
2021. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerből?


Te tudod kérdező de egy munkahely se ér annyit hogy engem kötelezzenek erre. Akkor munkahelyet váltanék.

Dolgozzon csak a főni.

2021. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5: Nincs rendben, Btk. Kényszerítés bűntette.
2021. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!