Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a lábaimmal?

Mi lehet a baj a lábaimmal?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 éves korom óta lábujjhegyen járok, ha nincs rajtam cipő. Még 8 éves koromban voltunk emiatt valami orvosnál, de csak arra emlékszek, hogy csináltak valami műanyag “tartót” a lábaimra, ami lent tartotta volna a sarkam, de nem hordtam, mert nagyon fájt tőle a bokám (mert szorította). Akkor azt mondták, ha nem hordom, 10 éves koromra meg fog szakadni a vádlim. Ez nem történt meg, de a mai napig van, hogy csak úgy megfájdul és utána napok elteltével múlik el. Ja, és jóval nagyobbnak tűnnek az átlagosnál. (Vagyis a combomhoz képest.)

Mi lehet ez??? és mit csináljak, hogy ne fájjon/ hogy enyhíthetném a fájdalmat?

16L



2021. jún. 27. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami kényszerbetegségre tippelnék. Pszichiáter talán tud segíteni.
2021. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet ez??? és mit csináljak, hogy ne fájjon/ hogy enyhíthetném a fájdalmat?"


Hol fáj, és milyen jellegű fájdalmat érzel?


Ha mezítláb vagy, simán le tudod tenni a sarkadat is a talajra járás közben, ha akarod, anélkül, hogy feszülne a vádlid és az Achilles-ínad?


Ha nem, akkor valószínűséggel Achilles-ín rövidülésed van. Nekem is ez van, emiatt gyerekkoromban sokat járkáltam lábujjhegyen.


Érdes lenne ortopéd szakorvost felkeresni ezzel a problémáddal, ha nem pszichés, hanem fizikai, testi oka van.

2021. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
csontkovács.
2021. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!