Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most igaz a koronavírus...

Ez most igaz a koronavírus oltásról?

Figyelt kérdés

Hogy hónapokkal is később tüskefehérje termelés van, le sem áll és elterjednek az egész testben a tüskefehérjék.

Facebookon olvastam.



2021. jún. 27. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert nyilván minden, ami a Facebookon van szentírás…🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2021. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Mondanak már mindent az oltásról. Én meg most azt halottam, hogy emberi embrióból kinyert anyag van az oltásba és emiatt el fog terjedni a kannibalizmus. Ahány oldal annyi féle pletyka.
2021. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Baromság
2021. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
A forrást kéne elolvasd, amire hivatkozott, és abból kiderül.
2021. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

fAceBOoKoN OlvAsTaM

🤪🤪🤪🤪🤪

2021. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
A facebookon terjeszett dolgok egy része, a propaganda eszköze. Az alusapkás, chipes, valóságtól elrugaszkodott elméletek gyártása, terjesztése hogy összekapcsolják azokkal akik nem szeretnének covid oltást. Alusapkás.laposföldhívő = oltásellenes. Meg vannak a valóban elmebetegek aki ilyeneket terjesztenek, és olyan is van amikor a konkurens gyógyszergyárak egymást ekézik szakértőkre hivatkozva. Facebookot felejtsd el mint forrást, szinte az összes ilyen cikk hazugság, vagy valamelyik irányba eltorzított valóság. Függetlenül attól hogy oltásellenes vagy oltás párti.
2021. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem. Lehet hülyeséget fogok írni, de szerintem így működik: van x db mRNS az oltásban, ami ugye a tüskefehérje "tervrajza". Ezek eljutnak a sejtekbe, ahol a sejtek legyártják a tüskefehérjét az mRNS alapján. Ennyi. Szóval ha mondjuk van 1 millió mRNS egy adag oltásban, és mind célba ér, akkor ennyi tüskefehérje lesz legyártva.
2021. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sweetdear ***** válasza:
63%
Igen, igaz lehet. Érdemes olyan szakembereket olvasni, vagy videóit megnézni, akik nem pénzért szónokolnak. Itt az életünk, és a jövőbeni életminőségünk a tét, nem egy pluss kismaci, amiről le lehet mondani. Aki pénzért beszél, annak érdeke fűződik hozzá és azt mond, amiért megfizetik.
2021. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Facebook infó xDDD
2021. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!