Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Engem is tesztelni akarnak majd??

Engem is tesztelni akarnak majd??

Figyelt kérdés

Kicsit megfáztam pár napja, lázam nem volt, orrom folyt meg köhögtem. Párom elkapta. Láza neki sincs, de nem akart így bemenni dolgozni mert pár hete valaki bement betegen dolgozni és balhéztak vele.


Táppénz miatt hívta fel a háziorvost. Szabadságon van a doki és helyettes van. Elmondta a párom, hogy mi a helyzet, és ragaszkodott az orvos hogy végezzenek egy codid tesztet, párom említette, hogy ezt a megfázást tőlem kaphatta el. Párom már kapott sms-t, hogy holnap délelött jönnek tesztelni. Az a kérdés, hogy ilyen esetben mivel együtt élünk engem is tesztelni akarnak majd?


2021. jún. 28. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Csak azt tesztelik, aki tüneteket produkál, illetve a nevét és a lakcímét a háziorvos leadta az OMSZ-nek.
2021. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!