Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholtól hasmenésre megoldás?

Alkoholtól hasmenésre megoldás?

Figyelt kérdés
Túl vagyok életem legkellemetlenebb éjszakáján, amin is szépen kifejezve öntudatomon kívül székletet ürítettem a saját ágyamba a barátnőm szeme láttára. Ő keltett fel, magamtól nem is tudom mikor vettem volna észre. A sztorihoz még hozzá tartozik, hogy nem ittam közel sem annyit, hogy mondjuk félig eszméletemet vesztettem volna az este végére. Ittam körülbelül egy 6 sört, de azon kívül, hogy jó kedvem volt és beszédes voltam, semmiféle túlzott részeges tünet nem látszott rajtam(és nem is éreztem magam annak). Lefekvés előtt még el is mentem zuhanyozni, mint ahogy mindig is tenni szoktam. Semmi hányinger, semmi ürítési ingert nem észleltem mielőtt lefeküdtem az ágyba. Lecsuktam a szemem és a következő emlékem, hogy ez a csodálatos helyzet fogadott. Nyilván mérhetetlenül szégyellem magam, nem is tudom hogyan kezeljem a helyzetet, az önértékelésem, önbecsülésem most eléggé a nullán van. Ami pedig az alkohol fogyasztásomat illeti: Alkalmi ivónak mondanám magam, hetente, kéthetetne megyek el bulizni, akkor is hasonló mennyiségű alkoholt fogyasztok, mint amit fentebb leírtam, rövidet igen ritkán iszom. Az utóbbi fél-egy évben egyre erősebb másnaposságot tapasztaltam(van amikor még harmad napon is érzem, hogy tompább vagyok), illetve másnapos hasmenést. Ebből kifolyólag a kellemetlenségeket elkerülve azóta nem is vettem részt semmilyen ottalvós buliban, de úgy néz ki sajnos ez sem elegendő most már. Nem lehetséges, hogy alkohol allergiám lehet? Ebben az esetben lenne megoldás ezekre az alkohol miatti ürítési problémékra? Jelenleg persze egyeltalán nem kívánom az alkoholt - na meg persze egyeltalán nem bízom a saját testemben és a történések után, ha más megoldás nincs zokszó nélkül abbahagyom a teljes fogyasztását. Igaz nem örülnék neki, mert még abban a korban vagyok, ahol minden egyes barátom/haverom azért bulizik, de nyilván ha ez egyszer megtörtént, megtörténhet bármikor máskor is, amit pedig nem igazán szeretnék...

2021. júl. 5. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Darido 1. evad
2021. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetett az egy laza fing is, csak kilibbent sogi.
2021. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gina
2021. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Csupi! Hat, van ilyen, hogy idesz@$rsz a szoba középre"???!!
2021. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balois válasza:
0%
Hogy ezt még le is írod?! Ez nagyon gáz. Az ".. ő keltett fel"-ig olvastam, és az is sok volt. Öregem. Te nem vagy való az emberi civilizációba.
2021. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!