Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pattanások eltűnnek egy idő...

A pattanások eltűnnek egy idő után maguktól? fiatal korban mindenkin ki jön?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön ki mindenkin és nem múlik el mindenkinek.
2021. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Tinikorban normális, felnőtt korban meg kell keresni az okát. Nekem pl a tejtermékektől voltak.
2021. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiatal korban normális és eltűnnek de van akinél nem a fabulon Tini tonikot kipróbálhatod rá nekem az használt
2021. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnnek el mindenkinél, ahogy nem is jön ki mindenkinél. Nekem nem múlt el magától, pedig jópár éve nem vagyok már kamasz...
2021. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyes ételek, italok fokozzák is őket?
2021. júl. 19. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Ételintolerancia okozhat pattanásokat, igen, illetve emésztőrendszeri gyulladások is, de igazából nem nagyon mutattak ki összefüggést egyes ételek és pattanások között egészséges embereknél. Viszont ez baromira egyéni, csomó embernek csodát tesz ha nem eszik cukrot, tejet, vagy glutént, de nem van, akinek semmi változást nem hoz hónapok alatt sem.

2021. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!