Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (Bővebben lent)

Mi lehet ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kedden 13órát ment a gép egyhuzamban úgy hogy egész nap gépeztem. >_< Kedd este még ittam egy pohár tejet úgy,hogy nem volt megforralva.Szerdán reggel iszonyatosan fáradt voltam gondolom azért mert több mint fél napot gépeztem. :S

Szerdán este megmértem a lázamat mert már nagyon gyanús volt és 38.6 volt.Kedden,szerdán és csütörtökön pont megvolt ma "múlt el" mivel ma van a 7. nap. >.<

Ma már nincs lázam és nem vagyok fáradt se,viszont egy nagyon kicsit megvan duzzadva egy nyirokcsomó a fülem alatt.Régebben is volt ott de 3 nap alatt elmúlt.Nem fáj ha hozzáérek,nem is látszik,csak ha hozzáérek akkor lehet érezni.Mi lehet a bajom?


2010. aug. 27. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Összeszedtél valami bacit vagy vírust.A gépezéstől nem lehet bajod,de ha egyfolytában sokat ülsz a gép előtt,az nem túl egészséges ,kifáraszt.Menstruáció idején gyengébb az immunrendszer és a sok gépezés,tehát mozgásszegény életmód is gyengíti az ellenálló képességed.
2010. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen,elég sokat ülök a gép előtt...
2010. aug. 27. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!