Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Főleg elalvás előtt sokszor...

Főleg elalvás előtt sokszor nagyon alacsony a vérnyomásom? Aggódom.

Figyelt kérdés

Volt,hogy 87/49-et mértem ,pulzus 65 körül.

Ez nem mindennapos,de gyakran ilyen esténként,az átlag 95/55.

Csak béta blokkolót szedek de azt is kis menyiségben a magas pulzusra.

A vérnyomásmérő csak nekem mutat ilyet,a családban másnak normális a mérés szerint.

Ennek ellenére mivel jótállásos volt még elküldték bevizsgálni,szerintük jól mér.

Mindig alacsony volt egész életemben de nem ennyire...

Az orvos nem mond semmit,kardiológus csak a béta blokkolót írta fel.

Vizsgálatok semmit nem mutatnak.

Szerintetek ez még belefér vagy merre menjek?


2021. júl. 15. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is sűrűn, de ilyen a vérnyomásom napközben. Talán ne görcsölj rá és ne méregesd! De ha nem tudsz belenyugodni se itt kérdezz ilyen fontosat, menj el másik kardiológushoz. Ha ő se kap szívrohamot akkor megvan a válasz.
2021. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Voltam ugye kardiológián többször is az éven,de a béta blokkoló mellé még felírt vérnyomás csökkentőt. Mondtam neki hogy 90/60-ra nem fogom bevenni. Nem is értem.

Fogok kérni másodvéleményt.

Tény hogy sokat méregetem és aztán ráparázok.

2021. júl. 15. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez így történt semmiképpen nem vagy jó szakember kezei közt. Mindenesetre ne parázz, nem lesz semmi bej.
2021. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. júl. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!