Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most komolyan nem érhető el a...

Most komolyan nem érhető el a védettségi igazolványos alkalmazás ios-re?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam az oltást ezért gondoltam addig is meglesz a védettségim a telefonomon. Tudom hogy már szinte sehova nem kell de úgy voltam vele hogy jobb ha megvan most, nem kell vele később szarakodni. Na most azt tudom hogy az Uniós védettségi előtt teljesen jó volt az alkalmazás Iphone-on is, ismerőseim mondták. Viszont most hogy az Uniós Igazolványos frissítés nem jött ki ios-re a sima régi verziót se tudom beaktiválni. Úgy kellene hogy az eeszt oldalán volt egy mobilalkalmazás menüpont, ott be kellett jelentkezni ügyfélkapuval aztán telefonnal talán egy qr kódot kellett beolvasni. Na viszont ez a menüpont már nincs ott, csak az uniós ami meg nincs ios-re tehát így a régit sem tudom megcsinálni az alkalmazásba. Igazából nem fontos nekem annyira, de ha ez miatt nem tudnék valahova menni mivel a rendes védettségim még nem jött meg akkor rohadt ideges lennék, így is sikerült kicsit felb*sznom magam rajta. Ez tényleg így van vagy csak én vagyok a hülye és nem találok valamit?

2021. júl. 17. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:

"Az uniós védettségi igazolvány letölthető androidos telefonra, az iPhone-verzióra még várni kell"

4 napja írták.

2021. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Igen de iPhone-on az eddigi, nem uniósba se tudok bejelentkezni
2021. júl. 17. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Regisztráltam, mindent megcsináltam, ott van, hogy regisztrálva van a telóm, mégsem enged. Ilhone xr.
2021. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes. Engem beenged az app. (Iphone 7)

Ha törlöd a regisztrációd, és újat csinálsz úgy sem enged be?

2021. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Épp ez az hogy regisztrálni sem lehet. Eddig az eeszt oldalán kellett de onnan ezt már kivették és csak az uniós van ami ugye mge nincs ios-re
2021. júl. 17. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Az EU-s igazolványra többféle alternatíva is van: [link]
2021. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De végre kijött az EESZT app frissítése iOS-re is.
2021. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen végre. Ott a magyar és az EU-s is.
2021. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!