Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfáztam, mit tehetek?

Megfáztam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta folyamatosan folyik az orrom, az egyik orrom lyuka be van dugulva, a másik meg folyik, tiszta piros az orrom, annyit fújom meg törlöm, hiába használok orrsprayt, semmit nem segít, emellett a torkom is eléggé fáj, és ha ez nem elég, folyamatosan könnyezem is, és tüsszentek, de úgy hogy jön egy hapci és érzem, hogy megint jönni fog még egy, ezzel megy el a napom. Most így estére kezdem magam gyengének is érezni és a fejem is elkezdett fájni, lázam nincs, csak hőemelkedés 37,8. Szóval, orrspray, nem segít, sem a Codrex. Mit tudok tenni? Holnap utánra mindenképp jobban kéne lennem. Illetve az orromat mivel kéne kennem? Hisz mindig folyik és fújom, így tuti letörölnék mindenféle kenőcsöt...

2021. júl. 18. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen ember a világon, aki képes negyven fokban is megfázni. Amúgy szerintem a légkondik miatt van.
2021. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne is mondjátok, tüsszögés, orrfolyás és hőemelkedés… nyáron😩
2021. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!