Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mimiatt lehet ez?

Mimiatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Folyamatos böfögési ingerem van(ilyen kisebbek) és a nyakamnál szorítóérzés néha, van hogy párnapig nincs, de elég gyakran előjön. Mellette pedig, hát nemtudom jól megfogalmazni, folyamatos inger, hogy mozgassam a nyakamat tekergetem, stb, környezetemben többen is szóltak már emiatt, és nemértem annyira, mint mikor beáll a nyakam, csak ez napokig van. És a nyakam jobboldalán, ahogy mozgatom a nyakam meg tekerem, mintha egy ín vagy egy ideg is mozog, pl ha odarakom a kezem akkor érzem hogy egy kicsit megüti(nemtudom leírni) valakinek hátha volt hasonló problémája, és elmondaná, hogy ez mi?

2021. júl. 18. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideg nem hiszem,hogy tud "mozogni" legfeljebb mozgatni.Amúgy meg elég furcsa,hát így ezekből elég nehéz akármire is gondolni,Én feszes nyakizmokra tippelnék először,próbáld nyújtani.
2021. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igaz, akkor, így nemtudom mi, ín talán, amugy szoktam néha ilyen nyakátmozgatást csinálni, de amugy igen szerintem is furcsa, egyszer találtam egy hasonló kérdést gyakorin, de nemsikerült újra rátalálnom, ezért feltettem inkább én. interneten kutakodva nemtudom ez így minek számít és mi segítene, mert nemtudom beazonosítani, hogy mitől van ez, hátha valakinek van hasonló és volt már vele valahol, vagy tudja mimiatt van:)
2021. júl. 26. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!