Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga közelében...

Forgalmi vizsga közelében vagyok és akármikor amikor vezetnem kell, rendkívüli stressz kap el, de már napokkal előtte mielőtt mennék. Leginkább az oktató miatt (leváltani nem lehet), mit tegyek? 20 / F

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
másik iskola van közelben?
2021. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj le. :) Ne idegesked ,figyelj oda normálisan és sikerülni fog. Pluazva vegyél be leszaom tablettát. :)
2021. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oktatód dönt a forgalmi vizsga eredményéről. Figyelj oda a szabályos vezetésre, aztán lesz, ami lesz. Gondolj arra is, hogy nem ciki ezen megbukni, van végtelen lehetőség vizsgát ismételni, ha úgy adódik.
2021. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nem a bukáson van a hangsúly, hanem azon ahogy az oktató beszél velem közben és emiatt hulyeseget is csinálok neha a stressz hatására
2021. júl. 19. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lehetne leváltani az oktatót? Az én első oktatóm egy állat volt, állandóan kiabált velem, végül otthagytam a vizsga előtt. Utána jó ideig nem akartam vezetni, úgy éreztem, ez nem nekem való. Később mégis folytattam egy új oktatóval, aki nem győzött dicsérni, milyen ügyes vagyok, a vizsgám is sikerült. Ne hagyd magad terrorizálni!
2021. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen nehéz is, de próbáld őt kizárni.


Nekem is van hasonló személy az életemben, annyi különbséggel, hogy ő egyetemi tanár (tehát a vizsga sikeréről is ő dönt), nem pedig vezetésoktató. Mindenkit lehúz szinte, és ezalól én sem vagyok kivétel. Néha fájnak a szavai, de megyek tovább. Azt az örömet amúgy sosem adom meg neki, hogy felkészületlenül menjek a vizsgájára, és meg tudjon húzni. Néha látszik, hogy szomorú, amiért tudom az anyagot, de hát ez van. :D


Gondolj arra, hogy akármit is mond az oktató, most nem F1 pilótának készülsz, hanem az a lényeg, hogy megtanulj biztonságosan közlekedni. Egy jó ideig nem leszel még az utak királya, de arra képes leszel, hogy ügyesen, balesetmentesen, a többi közlekedőt nem feltartva eljuss A-ból B-be, és ez a lényeg most.

2021. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!