Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltatlanok közül mindenki...

Az oltatlanok közül mindenki konteós? (BillGates,5G)

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy van-e itt olyan, aki nem konteós, mégsem oltatja be magát. Miért?

2021. júl. 19. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Ismerősöm pl. 8 hónapos terhes jelenleg. Több orvossal is beszélt, egyik sem javasolta neki az oltást.

Én beoltattam magam, de mintha a fogam húznák, nem akartam volna én sem, csak a kártya miatt adtam be a derekam. Nem vagyok konteós.

2021. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Sh4dowth3w0lf ***** válasza:
98%
Nem feltétlenül. Van köztük olyan is aki kifejezetten csak ettől az oltástól fél, mert úgy gondolja, hogy túl gyorsan készült el ahhoz, hogy rendesen le legyen tesztelve.
2021. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Na és a mai hírhez mit szólsz, hogy angliában több oltott hal meg a deltától, mint oltatlan?

[link]

2021. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Én például ilyen vagyok. Már 100 kérdésnél leírtam, nincs kedvem újra. Úgyis falrahányt borsó. Az oltásfanatikusoknak bármit mondhatnánk, úgyis a "csipsztől",meg az 5G-től félünk, és amúgy is laposföld hívők vagyunk🙄 Ilyen ostoba emberekkel én nem vitázom, tőlem azt gondolnak, amit akarnak.

De hogy ne hagyjalak teljesen válasz nélkül, volt egy kérdésem nekem is. Egy másik hozzászólásban csatolom a linkjét. Jó szórakozást!

2021. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2021. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
#3 ilyen halálozási adatokat még a nátha is produkál. Ettől kéne félni? Nevetséges már ez az egész cirkusz, nincs semmilyen mutáns meg ilyenek, kitalált baromság az egész, hogy minél tovább lehessen ijesztgetni a vírussal.
2021. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Sh4dowth3w0lf ***** válasza:
11%
#3 hadd idézzek az általad linkelt cikkből: "Az a tény, hogy jelenleg több beoltott ember hal meg, mint beoltatlan semmilyen szinten nem ássa alá a vakcinák hatásosságáról és biztonságosságáról szóló adatokat." Egyébként ha nem érted volna be a cím elolvasásával, akkor tudnád, hogy arról szól, hogy az idősebbeknél sok esetben már az oltás is kevés a delta variáns ellen. Ergo nem arról van szó, hogy az oltás növelné az elhalálozás kockázatát.
2021. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
#7 meg nem azért mondom, minden életért kár, de 250 halott majdnem fél év alatt semmi egy többtízmilliós országban. Ezerszer ennyien halnak természetes halált ennyi idő alatt.
2021. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Gyakorlatilag alig van köztük konteós. Az csak egy nagyon hülye és nagyon hangos kisebbség.

Én sem vagyok konteós, megsem oltattam be magam.

A következő max. fél évben lesz az első valódi tesztje a vakcináknak.

Majd utána döntök, ha addig nem teszik kötelezővé.

2021. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem jövőre már nem lesz koronavírus.
2021. júl. 19. 16:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!