Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ausztria és az oltások?

Ausztria és az oltások?

Figyelt kérdés

Ausztriába szeretnék menni nyaralni augusztus egytől. Be vagyok oltva, csak sputnik oltással. Azt ott nem fogadják el.

Van olyan megoldás amivel gond nélkül kimehetek?



2021. júl. 20. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Pcr teszt...

De se szállodába se étterembe nem lesz könnyű menni...

2021. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A Magyarországról történő beutazás feltételei:


48 órán belüli antigén vagy 72 órán belüli PCR tesztről szóló orvosi igazolás, VAGY

orvosi igazolás arról, hogy az utazó a COVID-19 betegségen 6 hónapon belül átesett vagy hogy esetében 90 napon belül vérvizsgálat (szérum, plazma vagy teljes vérkép) alapján antitest kimutatására került sor."

2021. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, Ausztriában élek. Van lehetőség ingyenes tesztre a Teststraße-k valamelyikén. Kell hozzá időpont. Pl Stadthalle U6 állomásnál van egy ilyen Straße, ott tudsz időpontot foglalni, bemutatod a QR kódot és vezetnek is a tesztelokhoz: 15 P mire megkapod az eredményt kinyomtatva, de le is toltheted, később küldik sms-ben a letölthető pdf-et
2021. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: az még elfelejtettem H atengednek szputnyikkal, de étterem stb nem mehetsz be, ha lebuksz teszt nelkul, akkor rohadt nagy buntetest kell fizetned.
2021. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kell további infó nyugodtan írj
2021. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a rohadt nagy büntetés 90 eur. Én vègigturnéztem ausztriát Sputnikkal, 6 különböző szálláson, meg jópár étteremben 90%ban nem kérnek semmit, ha meg mégis akkor meg azt se tudják mit kell nézni a papíron...leginkább szrnak rá.
2021. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!